Rozhledna na Plešivci
Lyžování

Mariánská  »  Cyklistika  »  Amater  ●  Profi  ● 

Mariánská - cyklistika

VLČÍ A LEDOVÉ JÁMY - 40 km

Mariánská po silnici směr: chata Havlovka rozcestí, Abertamská křižovatka, Abertamy, Pernink, Horní Blatná. Z náměstí po značce přírodovědné stezky na Blatenský příkop, Blatenský vrch - 1043 m n. m. (rozhledna), Vlčí jámy, Ledové jeskyně a zpět.
 

BOŽÍ DAR-BOŽÍDARSKÉ RAŠELINIŠTĚ – 7,5 km

Mariánská po silnici směr: chata Havlovka rozcestí, Abertamská křižovatka 4km, Boží Dar 3,5 km - (nejvýše položené město v ČR). Dále pak po značkách přírodovědné stezky – Božídarské rašeliniště.
 

KLÍNOVEC - 12 km

Nejvyšší hora Krušných hor 1244 m n. m. Mariánská po silnici směr: chata Havlovka rozcestí, Abertamská křižovatka, Boží Dar, Klínovec
 

REZERVACE OCEÁN – 16 km

Mariánská po silnici směr: Sociální ústav, Lípa, Merklín, Pstruží, Pernink. Odbočíme vlevo směr: Nejdek asi po 200 metrech vlevo je přírodní rezervace Oceán, Dračí skála 952m, Tetřeví tokaniště.
 

KARLOVY VARY – 25 km

Z Mariánské se můžeme dostat do Karlových Varů přes Jáchymov a Ostrov (koupáni) nebo Merklín (koupaní), Hroznětín, Velký Rybník(koupaní) do Karlových Varů (koupání).
 

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – 35 km

Z Mariánské směr: Jáchymov, Ostrov, ve Žďáru odbočíme vlevo na Chomutov nebo přes Boží Dar, Klínovec. V Klášterci nad Ohří je zámek z roku 1590, muzeum porcelánu, barokní kostel z roku 1665, barokní hřbitovní kostel z roku 1743. Letní koupání s nejdelším tobogánem v ČR
 
Mariánská - mapka
Ubytování
Krušné hory
počasí
turistická známka
 
Krušné hory, Dovolená, Hotely, Goji, Benzi, Energy TOPlist    Copyright © leden 2020    KONTAKT